Buradasınız | Ana Sayfa Kurumsal Garantilerimiz

Garantilerimiz

Söz veriyoruz!

Sitenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu ve hosting şirketinizle yaşayabileceğiniz bir problemin, iş akışınızı doğrudan etkileyebileceğini çok iyi biliyoruz. Hizmetlerimize güveniyoruz. Aldığınız hizmet için pişman olmamanızı sağlamak için size birçok garanti sunuyoruz. Teknokey ile çalışırken, her durumda karşınızda samimiyetle size yardımcı olmak isteyen bir firma olduğunu bilmenizi istiyoruz.

 

1. Sözümüz
%99.9 kesintisizlik garantisi
Sitelerinizin sürekli kesilmesinin ne kadar sıkıntılı bir durum olduğunu biliyoruz. Bu sebeple sitelerinizin kesintisizliğini garanti ediyoruz. %99.9 kesintisizlik garantimiz ile eğer bu sözümüzü tutamazsak, kalan hizmet süreniz kadar süre size ücretsiz hizmet veriyoruz.

 

2. Sözümüz
7/24 teknik destek garantisi
Gece vakti bir sorun yaşadığınız ve hosting şirketinizden sabaha kadar destek bildiriminize yanıt vermelerini beklediğiniz oldu mu hiç? Teknokey ile bu sorunları yaşamazsınız. Firmamız 7/24 hizmet verdiği için gece veya gündüz fark etmez, her talebinize dakikalar içinde yanıt alırsınız.

 

3. Sözümüz
Anında aktivasyon garantisi
Her kullanıcı yeni aldığı hizmete bir an önce sahip olmayı ister. Bunu çok iyi biliyoruz. Bu sebeple bizden aldığınız tüm hizmetleri 30 dakika içinde aktive edip hazır halde teslim ediyoruz. Hosting ve alan adı hizmetlerinizi ödemenizle birlikte hemen hazırlıyoruz.

 

 

Bülten Kaydı

Acil Destek

Telefon:

(0533) 697 1620

Email:

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.