Buradasınız | Ana Sayfa Web Hizmetleri Web Tasarım Hizmetleri
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .
HABERLER: Yeni web sitemiz yayında . . .

 

 

Web Tasarım Hizmetleri

Teknokey olarak müşterilerimize web tasarım hizmeti verirken pazarlama faaliyetlerinde web sitelerini daha etkin ve daha verimli kullanmalarına yardımcı olacak çözümler sunuyoruz

Türkiye’de internet kullanımı her geçen gün artıyor. Artık interneti sadece evde, işyerinde değil, otobüste, parkta, yemek yerken, arkadaş ortamında bile kullanır hale geldik. Bu; ürün, hizmet ve projelerini hedef kitlesine pazarlamak ve sunmak isteyen kurululuşlar için çok büyük bir avantaj sağlıyor.

Web tasarım günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri olmakla beraber kurumsal kimliğinizi birebir yansıtmaktadır. Web tasarım yaptırırken sektörünüze uygun renkler ve yapı kullanılmalıdır. Web siteniz firmanızı yansıtırken rakiplerinizden bir adım öne taşımalıdır. Basılı kataloglarında önüne geçen web tasarım artık normal bir ihtiyaç olmaktan çıkarak gereklilik haline gelmiştir.

WEB TASARIM

Müşterilerimize Kurumsal Web Site Tasarımı kapsamında yaptığımız çalışmalar;

 • Web tasarım çalışmalarını mobil kullanıma uyumlu yapıyoruz.
 • Müşterimizin sektörünü ve kendisini en uygu şekilde temsil eden web tasarım konsepti oluşturuyoruz.
 • Müşterimizin pazarlama faaliyetlerine en uygun olacak web site mimarisini kurguluyoruz.
 • Web site tasarımında arama motorlarındaki performansını önemsiyoruz. SEO uyumlu yapı kurguluyoruz.
 • Uluslararası pazarlara çalışan müşterilerimizi hedef pazarlarda konumlandıracak website tasarımı ve ek dil çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
 • Düzenli web site bakım ve güncelleme hizmetleri ile web sitenizi başıboş bırakmıyoruz.

Şirketinize web site planlarken Teknokey’in 10 yıllık web tasarım tecrubesi ve 150′den fazla web site tasarımı geliştirme deneyiminden yararlanın.

NEDEN BİR WEB SİTESİ YAPTIRMALISINIZ?

 • Müşterileriniz size gelmeden siz müşterilerinize ulaşmış olursunuz.
 • Web sitesi sahibi iseniz 7/24 ulaşılabilir durumdasınız. Web siteniz sayesinde tüm müşterileriniz internet üzerinden kurumunuzu, ürün veya hizmetlerinizi inceleme fırsatı bulur.
 • Web sitesi ile reklam ve pazarlama alanında önemli bir yeriniz olur. Sosyal medya araçları, google adwords reklamları, viral reklam ve daha fazlası ile markanızı kitlelere duyurabilirsiniz.
 • Tv reklamlarından farklı olarak süre kısıtlaması olmaksızın firmanız, ürün ve hizmetlerinizle ilgili tüm bilgilerinizi sunabilirsiniz.
 • E-ticaret sitesi ile bir dükkana ihtiyaç duymaksızın ürünlerinizi dünyanın dört bir yanına pazarlayabilirsiniz.


İYİ BİR WEB SİTESİ NASIL OLUR?
Firma verimliliğini yükselten, kullanıcıların aradığı bilgiye hızlı ve kolay olaşmasınız sağlayan menü, senkron, programlama altyapısı, tasarımı, kullanılan renkler vb tüm etkenler ile kullanıcıya hitap eden, gereksiz ve kullanılmayacak öğeler içermeyen, ürün veya hizmetlerinizi animasyon ve bannerlar aracılığı ile önplana çıkararak abartıdan uzak bir biçimde tasarlanmış olmalıdır.

Yeni web tasarım uygulamalarında mobil uyumluluk ön plandadır. Gelişen teknoloji ile tablet ve telefonlardan web sitelerinin incelenmesi bilgisayarlar ile aynı orana ulaşmıştır. Yapılan web tasarım çalışmalarının mobil uyumluluğu son derece önemlidir.

Web sitenizin arama motoru Google’da üst sıralarda olması da son derece önemlidir. Web site altyapınızın arama motoru optimizasyları için uygun olması en önemli etkendir. Web tasarım işlemleriniz yapılırken yada sonrasında alınacak ek hizmetler ile arama motoru optimizasyonunuza katkı sağlayabilirsiniz.

Site Referanslar

Bülten Kaydı

Acil Destek

Telefon:

(0533) 697 1620

Email:

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.